Aktualności


Pyszna pizza z Klubu Sosnowego

 

Na pizzę zapraszamy:

poniedziałek-piątek 15:00-21:00

sobota 13:00-21:00

niedziela 12:00-21:00

Nasze ciasto powstaje w oparciu o klasyczną włoską recepturę z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. Ciasto robimy sami – proces produkcji, wyrastania i dojrzewanie trwa minimum 24 godziny, przez co ciasto jest lekkie i chrupiące. Do pizzy używamy dojrzałych i delikatnych pomidorów San Marzano, kremowej mozzarelli fior di latte, oliwy extra vergine i świeżej, soczystej bazylii. Nasza pizza ma wymiar około 32 cm.

Pizza wypiekana jest z najwyższej jakości mąki caputo, co pozwala uzyskać niepowtarzalny smak oraz wygląd. Bazę do sosu pomidorowego do pizzy przygotowujemy z najlepszych włoskich pomidorów, w połączeniu z oliwą, świeżą bazylią oraz odpowiednimi przyprawami dają nam niepowtarzalny smak oraz kolor.

Przygotowaliśmy różne smaki pizzy w menu, aby każdy znalazł coś dla siebie. Gwarantujemy, że nasza pizza ma najlepsze składniki, jest bardzo umiejętnie przygotowana i wkładamy w nią całe serce jak we wszystkie działania kuchenne, jakie się u nas odbywają. Spróbuj pysznej pizzy z Klubu Sosnowego w Warszawie!

 

Call Now Button