Wesela


Jeśli marzycie Państwo o przyjęciu weselnym w pałacowej atmosferze, w spokojnym, pełnym uroku i romantyzmu miejscu – Klub Sosnowy jest idealną odpowiedzią na Państwa poszukiwania. Klasycystyczny pałac położony na pięciohektarowej leśnej posiadłości, to wymarzone miejsce na każde przyjęcie wesele.

Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości, wsłuchując się w Państwa sugestie i wyobrażenia dotyczące tej niepowtarzalnej chwili, tak by na długo zapadło w pamięci Pary Młodej oraz  gości weselnych.

Eleganckie sale, stylowa pergola w ogrodzie, wszechobecna zieleń, doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa oraz szeroka baza firm partnerskich – pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Szczegółowe opisy wszystkich sal weselnych znajdą Państwo na stronie SALE I VIP ROOMY


SPECJALNA PROMOCJA!

SPECJALNA OFERTA NA ŚLUBY I PRZYJĘCIA WESELNE W PIĄTKI

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.


⭐️❤️⭐️OFERTA LAST MINUTE – WESELE MARZEŃ 1.06.2019 W SALI BANKIETOWEJ – SUPER CENA⭐️❤️⭐️

Marzyliście o weselu w czerwcu 2019, ale brakowało wolnej sali lub czekaliście na wyjątkową ofertę??? 💓Oto ona💓.

💕1 czerwca 2019💕 – to może być Wasza szczęśliwa data, gdyż właśnie zwolniła się na ten dzień nasza piękna i elegancka Kryształowa Sala Bankietowa.

Tylko w pełnym uroku, otoczonym🌲🌳🌿 zielenią Klubie Sosnowym zorganizujecie przyjęcie 🥂 w pałacowej atmosferze, jeszcze w tym roku i to w czerwcu – taka okazja to prawdziwa rzadkość💝!!!

W sali Kryształowej możemy zorganizować przyjęcie dla nawet 180 osób 💝, przy stołach okrągłych lub prostokątnych.
Zapewniamy wykwintne menu, wspaniałą obsługę, wsparcie profesjonalnych Managerów i bazę sprawdzony podwykonawców, z którymi planowanie przyjęcia będzie czystą przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu z ⭐️Działem Sprzedaży⭐️ w celu uzyskania szczegółowych informacji:
Ludwika Grzejdak l.grzejdak@klubsosnowy.pl, 664 902 661
Agnieszka Kowalczyk a.kowalczyk@klubsosnowy.pl, 502 707 687
Monika Rutkowska m.rutkowska@klubsosnowy.pl , 502 707 710

Pełen opis sali wraz ze zdjęciami znajdą Państwo na stronie: https://www.klubsosnowy.pl/sale-i-vip-roomy/sala-bankietowa/


W ramach kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego, zapewniamy Państwu szereg usług zarówno naszych, jak i naszych sprawdzonych podwykonawców, dzięki czemu zlecając nam organizację tego wyjątkowego dnia – mogą Państwo przekazać nam swoje życzenia związane z przyjęciem, dekoracjami i atrakcjami, a my polecimy osoby, które zrealizują Państwa marzenia na najwyższym poziomie, pod czujnym okiem naszych managerów.

W całym procesie planowania przyjęcia, zapewniamy Państwu opiekę jednego z naszych profesjonalnych managerów, który przygotuje dla Państwa szczegółową ofertę, przedstawi wszystkie możliwości, zaprezentuje propozycje firm partnerskich i pomoże dopiąć wszystkie szczegóły, służąc fachową radą opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Podczas samego przyjęcia od pierwszych chwil do momentu opuszczenia sali przez ostatnich gości Państwa dyspozycji będzie manager – koordynator weselny, który zadba, by wszystko przebiegło wedle ustaleń, a Państwo mogli spokojnie cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Wesele Warszawa – przyjęcia weselne, śluby plenerowe, obiady poślubne Klub Sosnowy sala na wesele Wesele Warszawa – przyjęcia weselne, śluby plenerowe, obiady poślubne Klub Sosnowy sala na wesele

Klub Sosnowy znany jest z wybornej kuchni pełnej wspaniałych dań, o których jakość dba nasz Szef Kuchni. Nasza oferta menu weselnego została tak skonstruowana,by dać Państwu możliwość wyboru dań, wymiany wybranych pozycji na inne lub rozbudowania oferty o szereg usług dodatkowych. W cenie przyjęcia weselnego otrzymują Państwo nie tylko wyborne menu i wynajęcie jednej z naszych pięknych sal bankietowych, na cały czas trwania przyjęcia, ale również szereg usług i udogodnień.

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży.