Aktualności


Październikowe brunche pełne atrakcji

Przedstawiamy październikowe brunche pełne jesiennych inspiracji.
Czytaj więcej

Świąteczne brunche - 25 i 26.XII.2019

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w naszym pałacu. W naszych eleganckich salach restauracyjnych, jak co roku szykujemy dla Państwa wykwintną świąteczną ucztę pełną tradycyjnych wspaniałych dań autorstwa naszego Szefa Kuchni. Przy blasku kominka i choinkowych lampek, dźwiękach kolęd i pięknym otoczeniu sosnowego lasu - będą Państwo mogli cieszyć się świątecznym czasem w gronie najbliższych.
Czytaj więcej

Bal Andrzejkowy - zapraszamy 30.11.2019

Serdecznie zapraszamy na najlepszy w Warszawie Bal Andrzejkowy w Klubie Sosnowym, który odbędzie się 30.11.2019 w stylowych wnętrzach naszego pałacu. Jak co roku zapraszamy Państwa w podróż w świat magii, wróżb, cudownej kuchni i niezapomnianej zabawy. To będzie wspaniała i magiczna noc, która uchyli wrota do tajemniczej, nieznanej przyszłości, a przede wszystkim zapewni Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie i cudowne wspomnienia. Jeśli szukają Państwo hucznego, eleganckiego i niepowtarzalnego balu - ta oferta jest właśnie dla Państwa.
Czytaj więcej

NOWY HOTEL - OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE!

Od 30 listopada 2019 roku Klub Sosnowy będzie dysponował 53 komfortowymi pokojami – już niebawem oddajemy do użytku nowy budynek hotelowy utrzymany w klasycystycznym stylu całego obiektu. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji w Dziale Sprzedaży.
Czytaj więcej

Najlepsze piwo świata - od dziś w naszej ofercie!

Uwarzone przez jeden z 8 istniejących na świecie browarów, mieszczących się w zakonach Trapistów. Piwo z Brasserie Rochefort, mieszczącym się w zakonie Abbaye Notre-Dame de Saint-Rémy de Rochefort. Piwo Trapistów - ta najszlachetniejsza odmiana piwa warzona jest zaledwie w 8 browarach. Aby piwo mogło być nazywane piwem trapistów musi spełniać kilka wymogów: - Musi być warzone w murach zakonu Trapistów, przez mnichów i pod ich kontrolą. - Browar musi być własnością klasztoru. - Celem istnienia browaru nie jest zysk. - Wszystkie przychody ze sprzedaży piwa są przeznaczane na działalność klasztoru a nadwyżka oddawana na cele charytatywne.
Czytaj więcej

Nowość w naszej barowej karcie

🍺🌲🍻NOWOŚĆ W NASZYM BARZE - ZNAKOMITE BELGIJSKIE PIWO PAUWEL KWAK🌱🌳 Słoneczne popołudnia sprzyjają spacerom i 🚴‍♀️rowerowym wycieczkom🚴‍♂️, po których miło odpocząć w cieniu altan lub szumiących drzew przy szklance dobrego zimnego piwa. Gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków złocistego trunku do skosztowania znakomitego belgijskiego piwa Pauwel Kwak, które pojawiło się w naszej karcie.
Czytaj więcej

Idealny wieczór panieński

Zaplanowanie wieczoru lub wyjazdu panieńskiego to nie lada wyzwanie dla Świadkowej i jej koleżanek, lecz w Klubie Sosnowym organizacja tego wydarzenia będzie dla Pań czystą przyjemnością, a zespół doświadczonych Managerów pomoże zaplanować to wyjątkowe wydarzenie. Każda przyszła Panna Młoda na pewno choć raz w życiu zapragnęła poczuć się jak Księżniczka, wiec czy może być coś lepszego niż wieczór panieński w pałacu, w pięknym otoczeniu zieleni, z cudownym menu, schłodzonym prossecco, elegancką i dyskretną obsługą oraz wspaniałym relaksem w SPA?
Czytaj więcej

Zapraszamy na weekendowe śniadania

Zapraszamy serdecznie za pyszne weekendowe śniadania w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 8:00-11:00. Zacznij smacznie dzień z Restauracją Klub Sosnowy!
Czytaj więcej

Dziękujemy za wyróżnienie na Booking.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który po skorzystaniu z naszych usług za pośrednictwem Booking.com znaleźli chwilę by ocenić pobyt w naszym hotelu. To dzięki Państwa opiniom i przyznanym punktom osiągnęliśmy tak dobry wynik. Nasza średnia za rok 2018 to 8,4 na 10 możliwych punktów. Wszystkie Państwa życzenia i uwagi wnikliwie analizujemy i wprowadzamy zmiany, by w 2019 roku nasza nota była jeszcze wyższa. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich użytkowników portalu Booking.com .
Czytaj więcej

Przyjęcia z okazji I komunii

Jeśli szukają Państwo pięknego miejsca na przyjęcie komunijne Państwa dzieci, miejsca z doskonałą kuchnią, przestronnym ogrodem i licznymi atrakcjami - Klub Sosnowy idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.
Czytaj więcej

Zorganizuj konferencję w Klubie Sosnowym

Bogaty pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie obejmuje całodzienną konferencję z przerwą kawową i lunchem w pięknym, otoczonym sosnami pałacu.
Czytaj więcej

Obiekt przyjazny środowisku - jesteśmy ECO FRIENDLY

2018-03-03

W Klubie Sosnowym dbamy nie tylko o dobro i zdrowie naszych gości, ale również o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej

Pomysły na letnią integrację

Firmowe grill party w pięknym otoczeniu. Szukasz miejsca na relaks po pracy w gronie znajomych lub współpracowników?
Czytaj więcej