Aktualności


Wielkanocne brunche

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w naszym pałacu. 12 i 13 kwietnia 2020 w godzinach 11:00-17:00 organizujemy dwa wspaniałe wielkanocne brunche.
Czytaj więcej

Catering wielkanocny

Zapraszamy do składania zamówień na wielkanocny catering. Nasz Szef Kuchni jak co roku przygotował ofertę tradycyjnych wielkanocnych dań, w menu m. in. barszcz biały, pieczona gęś, baby wielkanocne i wiele innych smakowitych potraw.
Czytaj więcej

Wymarzone miejsce na wesele

Jeśli marzycie Państwo o przyjęciu weselnym w pałacowej atmosferze, w spokojnym, pełnym uroku i romantyzmu miejscu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W LIPCU: 25 LIPCA 2020
Czytaj więcej

Pakiety pobytowe

Pokoje i apartamenty z widokiem na sosnowy las, doskonała kuchnia, basen, jacuzzi, sauny i łaźnie oraz gabinety SPA z szeroką ofertą masaży i zabiegów oraz cudowne otoczenie ciszy i spokoju – czy można chcieć czegoś więcej? Specjalna oferta dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.
Czytaj więcej

Niedzielne brunche z atrakcjami dla dzieci

2019-01-2

Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami.
Czytaj więcej

Zorganizuj konferencję w Klubie Sosnowym

Bogaty pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie obejmuje całodzienną konferencję z przerwą kawową i lunchem w pięknym, otoczonym sosnami pałacu.
Czytaj więcej

NOWY HOTEL - OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE!

Od 30 listopada 2019 roku Klub Sosnowy będzie dysponował 53 komfortowymi pokojami – już niebawem oddajemy do użytku nowy budynek hotelowy utrzymany w klasycystycznym stylu całego obiektu. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji w Dziale Sprzedaży.
Czytaj więcej

Idealny wieczór panieński

Zaplanowanie wieczoru lub wyjazdu panieńskiego to nie lada wyzwanie dla Świadkowej i jej koleżanek, lecz w Klubie Sosnowym organizacja tego wydarzenia będzie dla Pań czystą przyjemnością, a zespół doświadczonych Managerów pomoże zaplanować to wyjątkowe wydarzenie. Każda przyszła Panna Młoda na pewno choć raz w życiu zapragnęła poczuć się jak Księżniczka, wiec czy może być coś lepszego niż wieczór panieński w pałacu, w pięknym otoczeniu zieleni, z cudownym menu, schłodzonym prossecco, elegancką i dyskretną obsługą oraz wspaniałym relaksem w SPA?
Czytaj więcej

Zapraszamy na weekendowe śniadania

Zapraszamy serdecznie za pyszne weekendowe śniadania w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 8:00-11:00. Zacznij smacznie dzień z Restauracją Klub Sosnowy!
Czytaj więcej

Dziękujemy za wyróżnienie na Booking.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który po skorzystaniu z naszych usług za pośrednictwem Booking.com znaleźli chwilę by ocenić pobyt w naszym hotelu. To dzięki Państwa opiniom i przyznanym punktom osiągnęliśmy tak dobry wynik. Nasza średnia za rok 2018 to 8,4 na 10 możliwych punktów. Wszystkie Państwa życzenia i uwagi wnikliwie analizujemy i wprowadzamy zmiany, by w 2019 roku nasza nota była jeszcze wyższa. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich użytkowników portalu Booking.com .
Czytaj więcej

Przyjęcia z okazji I komunii

Jeśli szukają Państwo pięknego miejsca na przyjęcie komunijne Państwa dzieci, miejsca z doskonałą kuchnią, przestronnym ogrodem i licznymi atrakcjami - Klub Sosnowy idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.
Czytaj więcej

Obiekt przyjazny środowisku - jesteśmy ECO FRIENDLY

2018-03-03

W Klubie Sosnowym dbamy nie tylko o dobro i zdrowie naszych gości, ale również o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej

Pomysły na letnią integrację

Firmowe grill party w pięknym otoczeniu. Szukasz miejsca na relaks po pracy w gronie znajomych lub współpracowników?
Czytaj więcej
Call Now Button