Aktualności


NOWY HOTEL - OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE!

Od 2020 roku Klub Sosnowy będzie dysponował  53 komfortowymi pokojami – już niebawem oddajemy do użytku nowy budynek hotelowy utrzymany z klasycystycznym stylu całego obiektu. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji w Dziale Sprzedaży.
Czytaj więcej

Najlepsze piwo świata - od dziś w naszej ofercie!

Uwarzone przez jeden z 8 istniejących na świecie browarów, mieszczących się w zakonach Trapistów. Piwo z Brasserie Rochefort, mieszczącym się w zakonie Abbaye Notre-Dame de Saint-Rémy de Rochefort. Piwo Trapistów - ta najszlachetniejsza odmiana piwa warzona jest zaledwie w 8 browarach. Aby piwo mogło być nazywane piwem trapistów musi spełniać kilka wymogów: - Musi być warzone w murach zakonu Trapistów, przez mnichów i pod ich kontrolą. - Browar musi być własnością klasztoru. - Celem istnienia browaru nie jest zysk. - Wszystkie przychody ze sprzedaży piwa są przeznaczane na działalność klasztoru a nadwyżka oddawana na cele charytatywne.
Czytaj więcej

Nowość w naszej barowej karcie

🍺🌲🍻NOWOŚĆ W NASZYM BARZE - ZNAKOMITE BELGIJSKIE PIWO PAUWEL KWAK🌱🌳 Słoneczne popołudnia sprzyjają spacerom i 🚴‍♀️rowerowym wycieczkom🚴‍♂️, po których miło odpocząć w cieniu altan lub szumiących drzew przy szklance dobrego zimnego piwa. Gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków złocistego trunku do skosztowania znakomitego belgijskiego piwa Pauwel Kwak, które pojawiło się w naszej karcie.
Czytaj więcej

Niedzielne brunche z atrakcjami dla dzieci

2019-01-2

Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami.
Czytaj więcej

Idealny wieczór panieński

Zaplanowanie wieczoru lub wyjazdu panieńskiego to nie lada wyzwanie dla Świadkowej i jej koleżanek, lecz w Klubie Sosnowym organizacja tego wydarzenia będzie dla Pań czystą przyjemnością, a zespół doświadczonych Managerów pomoże zaplanować to wyjątkowe wydarzenie. Każda przyszła Panna Młoda na pewno choć raz w życiu zapragnęła poczuć się jak Księżniczka, wiec czy może być coś lepszego niż wieczór panieński w pałacu, w pięknym otoczeniu zieleni, z cudownym menu, schłodzonym prossecco, elegancką i dyskretną obsługą oraz wspaniałym relaksem w SPA?
Czytaj więcej

Zapraszamy na weekendowe śniadania

Zapraszamy serdecznie za pyszne weekendowe śniadania w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 8:00-11:00. Zacznij smacznie dzień z Restauracją Klub Sosnowy!
Czytaj więcej

Dziękujemy za tak wyróżnienie na Booking.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który po skorzystaniu z naszych usług za pośrednictwem Booking.com znaleźli chwilę by ocenić pobyt w naszym hotelu. To dzięki Państwa opiniom i przyznanym punktom osiągnęliśmy tak dobry wynik. Nasza średnia za rok 2018 to 8,4 na 10 możliwych punktów. Wszystkie Państwa życzenia i uwagi wnikliwie analizujemy i wprowadzamy zmiany, by w 2019 roku nasza nota była jeszcze wyższa. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich użytkowników portalu Booking.com .
Czytaj więcej

Przyjęcia z okazji I komunii

Jeśli szukają Państwo pięknego miejsca na przyjęcie komunijne Państwa dzieci, miejsca z doskonałą kuchnią, przestronnym ogrodem i licznymi atrakcjami - Klub Sosnowy idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.
Czytaj więcej

Zorganizuj konferencję w Klubie Sosnowym

Bogaty pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie obejmuje całodzienną konferencję z przerwą kawową i lunchem w pięknym, otoczonym sosnami pałacu.
Czytaj więcej

Obiekt przyjazny środowisku - jesteśmy ECO FRIENDLY

2018-03-03

W Klubie Sosnowym dbamy nie tylko o dobro i zdrowie naszych gości, ale również o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej

Pomysły na letnią integrację

Firmowe grill party w pięknym otoczeniu. Szukasz miejsca na relaks po pracy w gronie znajomych lub współpracowników?
Czytaj więcej