Aktualności


Brunch Mikołajkowy - 8.12.2019

Brunch Mikołajkowy w Klubie Sosnowym to wspaniała okazja do spędzenia wspólnie rodzinnej niedzieli w cudownej przedświątecznej atmosferze. Dla dzieci będzie to popołudnie pełne niezapomnianych atrakcji i niespodzianek, które przygotował dla nich Święty Mikołaj! Przestronna i elegancka sala bankietowa zmieni się na ten dzień w krainę zabaw i radości. Wśród zabawek, stanie dmuchaniec i przemiłe animatorki, które zadbają o bezpieczeństwo igraszek, a w godzinach 13:00-16:00 pomocnicy Świętego Mikołaja szykują moc atrakcji i zabaw, na których zakończenie przybędzie sam Święty Mikołaj, który zasiądzie na tronie i pozując z Państwa pociechami do zdjęć rozda im mikołajkowe upominki.
Czytaj więcej

Bal Sylwestrowy w klimacie dworu polskiego

Tegoroczny Bal Sylwestrowy podczas którego wspólnie powitamy nowy 2020 rok, będzie tak huczny, elegancki i pełen atrakcji, że przeniesie Państwa w czasy, gdy polska szlachta świętowała z rozmachem przy suto zastawionych znamienitym jadłem i trunkami. Poczują się Państwo jak Goście dworu – witani u wrót przez szarmanckiego odźwiernego, zaproszeni zostaniecie na salony, gdzie nad bufetami unosił się będzie zapach znakomitej strawy ważonej w dworskich piwnicach, w kielichy poleją się strumienie doskonałych trunków, a o rozrywkę dla oka i duszy zadbają rozmaici artyści.
Czytaj więcej

POLECAMY: Rodzinne sesje świąteczne

Czy już mieliście świąteczną sesję fotograficzną? Święta to wyjątkowy czas, który warto uwiecznić na zdjęciach.
Czytaj więcej

Świąteczne brunche - 25 i 26.XII.2019

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w naszym pałacu. W naszych eleganckich salach restauracyjnych, jak co roku szykujemy dla Państwa wykwintną świąteczną ucztę pełną tradycyjnych wspaniałych dań autorstwa naszego Szefa Kuchni. Przy blasku kominka i choinkowych lampek, dźwiękach kolęd i pięknym otoczeniu sosnowego lasu - będą Państwo mogli cieszyć się świątecznym czasem w gronie najbliższych.
Czytaj więcej

Catering świąteczny

Jak co roku Nasz Szef Kuchni proponuje tradycyjne świąteczne przysmaki, które można zamówić do domu.
Czytaj więcej

Grudniowe brunche pełne atrakcji

Jesienne chłodniejsze dni sprawiają, że mamy ochotę na aromatyczne potrawy, gorące zupy, cudowne pieczone mięsa, znakomite sosy oraz rozmaite słodkie wypieki. Zapraszamy na listopadowe brunche!
Czytaj więcej

Niedzielne brunche z atrakcjami dla dzieci

2019-01-2

Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami.
Czytaj więcej

NOWY HOTEL - OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE!

Od 30 listopada 2019 roku Klub Sosnowy będzie dysponował 53 komfortowymi pokojami – już niebawem oddajemy do użytku nowy budynek hotelowy utrzymany w klasycystycznym stylu całego obiektu. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji w Dziale Sprzedaży.
Czytaj więcej

Idealny wieczór panieński

Zaplanowanie wieczoru lub wyjazdu panieńskiego to nie lada wyzwanie dla Świadkowej i jej koleżanek, lecz w Klubie Sosnowym organizacja tego wydarzenia będzie dla Pań czystą przyjemnością, a zespół doświadczonych Managerów pomoże zaplanować to wyjątkowe wydarzenie. Każda przyszła Panna Młoda na pewno choć raz w życiu zapragnęła poczuć się jak Księżniczka, wiec czy może być coś lepszego niż wieczór panieński w pałacu, w pięknym otoczeniu zieleni, z cudownym menu, schłodzonym prossecco, elegancką i dyskretną obsługą oraz wspaniałym relaksem w SPA?
Czytaj więcej

Zapraszamy na weekendowe śniadania

Zapraszamy serdecznie za pyszne weekendowe śniadania w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 8:00-11:00. Zacznij smacznie dzień z Restauracją Klub Sosnowy!
Czytaj więcej

Dziękujemy za wyróżnienie na Booking.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który po skorzystaniu z naszych usług za pośrednictwem Booking.com znaleźli chwilę by ocenić pobyt w naszym hotelu. To dzięki Państwa opiniom i przyznanym punktom osiągnęliśmy tak dobry wynik. Nasza średnia za rok 2018 to 8,4 na 10 możliwych punktów. Wszystkie Państwa życzenia i uwagi wnikliwie analizujemy i wprowadzamy zmiany, by w 2019 roku nasza nota była jeszcze wyższa. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich użytkowników portalu Booking.com .
Czytaj więcej

Przyjęcia z okazji I komunii

Jeśli szukają Państwo pięknego miejsca na przyjęcie komunijne Państwa dzieci, miejsca z doskonałą kuchnią, przestronnym ogrodem i licznymi atrakcjami - Klub Sosnowy idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.
Czytaj więcej

Zorganizuj konferencję w Klubie Sosnowym

Bogaty pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie obejmuje całodzienną konferencję z przerwą kawową i lunchem w pięknym, otoczonym sosnami pałacu.
Czytaj więcej

Obiekt przyjazny środowisku - jesteśmy ECO FRIENDLY

2018-03-03

W Klubie Sosnowym dbamy nie tylko o dobro i zdrowie naszych gości, ale również o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej

Pomysły na letnią integrację

Firmowe grill party w pięknym otoczeniu. Szukasz miejsca na relaks po pracy w gronie znajomych lub współpracowników?
Czytaj więcej