Aktualności


Otwarcie hotelu i restauracji już 22 maja!

Z ogromną radością i przyjemnością ogłaszamy tę informację – otwieramy hotel i restaurację już w piątek, 22 maja!
Czytaj więcej

Wesprzyj nas

Obecna sytuacja to wyjątkowo trudny czas dla lokalnych przedsiębiorców. Wesprzyj nas, abyśmy już wkrótce mogli spotkać się w Klubie Sosnowym.
Czytaj więcej

Catering na uroczysty obiad

Jeśli szukają Państwo pomysłu na uroczysty sobotni lub niedzielny obiad, Restauracja Klub Sosnowy przygotowała specjalną propozycję. Zapraszamy do składania zamówień na dania na wynos.
Czytaj więcej

Wymarzone miejsce na wesele

Jeśli marzycie Państwo o przyjęciu weselnym w pałacowej atmosferze, w spokojnym, pełnym uroku i romantyzmu miejscu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czytaj więcej

Pakiety pobytowe

Pokoje i apartamenty z widokiem na sosnowy las, doskonała kuchnia, basen, jacuzzi, sauny i łaźnie oraz gabinety SPA z szeroką ofertą masaży i zabiegów oraz cudowne otoczenie ciszy i spokoju – czy można chcieć czegoś więcej? Specjalna oferta dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.
Czytaj więcej

Niedzielne brunche z atrakcjami dla dzieci

2019-01-2

Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami.
Czytaj więcej

Zorganizuj konferencję w Klubie Sosnowym

Bogaty pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie obejmuje całodzienną konferencję z przerwą kawową i lunchem w pięknym, otoczonym sosnami pałacu.
Czytaj więcej

NOWY HOTEL - OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE!

Od 30 listopada 2019 roku Klub Sosnowy będzie dysponował 53 komfortowymi pokojami – już niebawem oddajemy do użytku nowy budynek hotelowy utrzymany w klasycystycznym stylu całego obiektu. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji w Dziale Sprzedaży.
Czytaj więcej

Idealny wieczór panieński

Każda przyszła Panna Młoda na pewno choć raz w życiu zapragnęła poczuć się jak Księżniczka, wiec czy może być coś lepszego niż wieczór panieński w pałacu?
Czytaj więcej

Zapraszamy na weekendowe śniadania

Zapraszamy serdecznie za pyszne weekendowe śniadania w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 8:00-11:00. Zacznij smacznie dzień z Restauracją Klub Sosnowy!
Czytaj więcej

Dziękujemy za wyróżnienie na Booking.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który po skorzystaniu z naszych usług za pośrednictwem Booking.com znaleźli chwilę by ocenić pobyt w naszym hotelu. To dzięki Państwa opiniom i przyznanym punktom osiągnęliśmy tak dobry wynik. Nasza średnia za rok 2018 to 8,4 na 10 możliwych punktów. Wszystkie Państwa życzenia i uwagi wnikliwie analizujemy i wprowadzamy zmiany, by w 2019 roku nasza nota była jeszcze wyższa. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich użytkowników portalu Booking.com .
Czytaj więcej

Przyjęcia z okazji I komunii

Jeśli szukają Państwo pięknego miejsca na przyjęcie komunijne Państwa dzieci, miejsca z doskonałą kuchnią, przestronnym ogrodem i licznymi atrakcjami - Klub Sosnowy idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.
Czytaj więcej

Obiekt przyjazny środowisku - jesteśmy ECO FRIENDLY

2018-03-03

W Klubie Sosnowym dbamy nie tylko o dobro i zdrowie naszych gości, ale również o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej

Pomysły na letnią integrację

Firmowe grill party w pięknym otoczeniu. Szukasz miejsca na relaks po pracy w gronie znajomych lub współpracowników?
Czytaj więcej
Call Now Button