Brunch niedzielny


Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji – co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami na intrepretacje tradycyjnych dań, jak również proponuje spotkanie ze smakami znanymi Państwu z domowej kuchni. Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że jest to bardzo lubiana formuła dla spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Pyszne potrawy, szeroki wybór zimnych przystawek, soczyste owoce, pyszne ciasta domowe oraz specjalny bufet dla najmłodszych – czekają na Państwa  w Restauracji Klub Sosnowy w każdą niedzielę w godzinach 12:00-17:00.


 

Dla pociech wszystkich gości naszej restauracji organizujemy moc bezpłatnych atrakcji dla dzieci. W specjalnej sali – przygotowujemy plac zabaw  : dmuchaniec do skakania, basen z piłeczkami i zabawki, zabawy sportowe i mnóstwo radości –  pod okiem przemiłych animatorek.

 


 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ REZERWACJE:

tel.: + 48  22 379 31 00 oraz + 48 502 707 707

 

Poniżej prezentujemy tematy na wakacyjne niedziele:

3.09. Kuchnia polska

Dodatkowo w menu: Kuchnia włoska

9.09. Kuchnia polska

Dodatkowo w menu: Festiwal pierogów

17.09. Kuchnia polska

Dodatkowo w menu: Steki, burgery, carpaccio

24.09. Kuchnia polska

 

Dodatkowo w menu: October fest czyli wybór piw, golonki, kiełbaski i piwne przysmaki

Zapraszamy w każdą niedzielę,
w godzinach 12:00-17:00.

   

Niedzielny brunch to doskonała okazja do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych i towarzyskich. Wygodny i lubiany sposób podania dań, w formie szwedzkiego bufetu, sprawia, że każdy Gość będzie mógł poszukiwać swoich ulubionych smaków, degustując liczne propozycje naszego Szefa Kuchni. W celu organizacji przyjęcia okolicznościowego – zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.

 

CENY BRUNCHU:

Dorośli: 109 zł/os bez alkoholu

Dzieci: do 6 lat gratis, od 6 do 12 lat 55 zł/dziecko.

Pakiet alkoholowy: wino białe, wino czerwone, wino musujące – 25 zł/osoba

*Przy grupach liczących 10 osób i więcej, pobieramy opłatę serwisową w wysokości 10 % od rachunku.