Chrzciny


Chrzciny to pierwsze przyjęcie nowego członka rodziny – wiemy jak ważnym jest ten dzień dla Rodziców maleństwa i dlatego dbamy by przyjęcie było dla Organiztorów samą przyjemnością. Przyjęcia z okazji chrztu organizujemy w dwóch różnych formułach do wyboru, a nasi Managerowie służą pomocą i radą w dopinaniu detali.

Restauracja Klub Sosnowy słynie ze znakomitych niedzielnych brunchów, które organizujemy w godzinach 12:00 – 17:00, co oznacza, że  w tych godzinach uzupełniane są bufety oraz do Państwa dyspozycji są wszystkie atrakcje towarzyszące : animacje dla dzieci, dmuchańce.

W bufetach brunchowych znajdują się : zimne przekąski, dania gorące, desery oraz dania dla dzieci. Formuła ta jest idealną, gdy chcą Państwo dać gościom wybór dań i skosztować większej ilości naszych propozycji.

Tym z Państwa którzy preferują tradycyjną formułę proponujemy szereg propozycji menu z daniami serwowanymi przez kelnerów. Przyjęcia serwowane odbywają się w indywidualnych salach dopasowanych do liczebności Państwa grupy. W celu uzyskania szczegółowej oferty – zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.

Dodatkowym atutem naszej Restauracji są niedzielne animacje dla dzieci, które odbywają się w każdą niedzielę w godzinach 12:00 – 17:00. Jesteśmy jedyną restauracją w Warszawie, która swoim małym gościom udostępnia duże dmuchańce przez 12 mięsiecy w roku! Latem do dyspozycji najmłodszych gości oddajemy łąkę z boiskiem, dmuchaną zjeżdżalnię oraz dmuchaniec do skakania i basen z piłeczkami. Zimą dmuchaniec i basen wraz z mnóstwem zabawek trafiają do ponad stumetrowej sali zabaw, gdzie pod okiem animatorek dzieci mogą spędzić wspaniałe chwile.

Call Now Button