Chrzciny i przyjęcia okolicznościowe


Chrzciny i przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Dysponujemy zarówno kameralnymi salami VIP room na przyjęcia w gronie kilkunastu do 30 osób, elegancką restauracją na przyjęcia do 80 osób oraz salą bankietową i pergolą na wydarzenia w gronie do 180 osób.

Chrzciny, przyjęcie urodzinowe, rocznica ślubu czy imieniny to uroczystości, podczas których chcemy cieszyć się obecnością gości i dobrze bawić – dlatego też warto oddać ich organizację w nasze ręce. Zadbamy o wyjątkowy nastrój, pyszną kuchnię i profesjonalną obsługę, a Państwo będą mogli spokojnie przyjemnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Nasi managerowie przygotują oferty skrojone na miarę Państwa oczekiwań, pomogą w komponowaniu menu,  doborze podwykonawców i zadbają o perfekcyjną realizację imprezy okolicznościowej. Jeśli szukają Państwo restauracji na chrzciny w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.

Nasi goście często decydują się na organizację chrzcin i przyjęć w czasie niedzielnego brunchu. Dowiedz się więcej o naszym brunchu.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegółową ofertę:


     

    Call Now Button