Chrzciny


Chrzciny

 

Chrzciny to pierwsze przyjęcie nowego członka rodziny – wiemy, jak ważny jest ten dzień  i dlatego dbamy by przyjęcie było dla rodziców samą przyjemnością. Przyjęcia z okazji chrztu organizujemy w dwóch różnych formułach do wyboru, a nasi Managerowie służą pomocą i radą w dopinaniu detali.

Restauracja Klub Sosnowy słynie ze znakomitych niedzielnych brunchów, które organizujemy co tydzień w niedzielę w godzinach 12:00-17:00.

W bufetach brunchowych znajdują się: zimne przekąski, dania gorące, desery oraz dania dla dzieci. Formuła ta jest idealna, gdy chcą Państwo dać gościom wybór dań i skosztować większej ilości naszych propozycji.

Tym z Państwa którzy preferują tradycyjną formułę proponujemy szereg propozycji menu z daniami serwowanymi przez kelnerów. Przyjęcia serwowane odbywają się w indywidualnych salach dopasowanych do liczebności Państwa grupy.

Dodatkowym atutem naszej Restauracji są niedzielne animacje dla dzieci, które odbywają się w każdą niedzielę w godzinach 12:00 – 17:00. Jesteśmy jedyną restauracją w Warszawie, która swoim małym gościom udostępnia duże dmuchańce przez 12 mięsiecy w roku! Latem do dyspozycji najmłodszych gości oddajemy łąkę z boiskiem, dmuchaną zjeżdżalnię oraz dmuchaniec do skakania i basen z piłeczkami. Zimą dmuchaniec i basen wraz z mnóstwem zabawek trafiają do ponad stumetrowej sali zabaw, gdzie pod okiem animatorek dzieci mogą spędzić wspaniałe chwile.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegółową ofertę: Dział Sprzedaży

Call Now Button