Teren Piknikowy


Centrum konferencyjno-bankietowe Klub Sosnowy otacza 5 hektarów malowniczego, leśnego terenu z rozległą łąką, stylową pergolą kolumnową, klimatyczną leśną altaną grillową oraz parkingiem na ponad 300 aut, a to wszystko zaledwie 15 minut od centrum Warszawy.

Piękny sosnowy las, mnóstwo zieleni i spokojna, pełna uroku okolica – sprawiają, że organizując event plenerowy w Klubie Sosnowym, zapewniają Państwo swoim gościom nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale również relaks i chwile wytchnienia, o które tak trudno w miejskim zgiełku.

Zachęcamy gorąco do korzystania z uroków pięknego terenu otaczającego Klub Sosnowy – to wymarzone miejsce na każdy event.

NA ORGANIZACJĘ EVENTÓW PLENEROWYCH POLECAMY:

PRZYKŁADOWE MOŻLIWOŚCI REALIZACJI

Pełne wybornych dań menu na każdą imprezę przygotowuje Szef Kuchni naszej Restauracji Klub Sosnowy z zespołem doświadczonych kucharzy.  Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo formułę piknikowo-grillową czy zdecydują się Państwo na organizację wystawnej kolacji lub bankietu pod pergolą – w naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo pysznych propozycji.

Całości dopełnia doskonała obsługa kelnerska oraz opieka managera – koordynatora, który przez cały czas trwania eventu jest do Państwa dyspozycji i czuwa by wydarzenie przebiegło dokładnie tak, jak je Państwo zaplanowali.

Call Now Button