Kryształowa Sala Bankietowa


Kryształowa Sala Bankietowa to największa z naszych sal. Jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju eleganckie przyjęcia i bankiety. Na powierzchni 260 metrów kwadratowych możemy zorganizować z zachowaniem części tanecznej przyjęcia nawet dla 180 osób, zarówno przy stołach wspólnych, prostokątnych, jak i okrągłych. Gale i przyjęcia bez tańców w Sali Kryształowej organizujemy do 220 osób.

 


Elegancki wystrój, duży parkiet taneczny, wspaniały widok na stylowe kryształowe żyrandole oranżerii i ogród – to niezaprzeczalne atuty tego wnętrza.

Sala jest w pełni klimatyzowana, posiada cztery niezależne wejścia, oraz długą przeszkloną ścianę, dzięki której jest to nie tylko oryginalne, ale i bardzo widne pomieszczenie.

Prostokątny kształt sali pozwala na jej różnorakie aranżacje, a neutralny wystrój jest doskonałym tłem dla wszelkiego rodzaju scenografii zarówno weselnych jak i eventowych. Niezależnie od rodzaju wybranych stołów w sali komfortowo może siedzieć i bawić się 180 osób.

Przed salą bankietową znajduje się przestronne foyer oraz oddzielna palarnia z balkonem.

 

 

MNIEJSZE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Sala bankietowa wyposażona jest w nowoczesny system przesuwanych ścian, dzięki czemu możemy ją podzielić na 2, 3 lub nawet 4 sale z niezależnymi wejściami. Wielkość sali dopasowujemy do liczby gości oraz Państwa oczekiwań.

W modułach sali oragnizujemy przyjęcia już od 30-35 osób w zależności od charakteru przyjęcia.

W każdej z powstałych po podziale sali bankietowej sal znajduje sie niezależny system nagłośnienia, oświetlenia oraz klimatyzacji.

Call Now Button