Kryształowa sala bankietowa


Nasza kryształowa sala bankietowa to największa z sal mieszczących się w pałacu. Jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju eleganckie przyjęcia i bankiety. Na powierzchni 260 metrów kwadratowych możemy zorganizować z zachowaniem części tanecznej przyjęcia nawet dla 180 osób, zarówno przy stołach wspólnych, prostokątnych, jak i okrągłych. Gale i przyjęcia bez tańców w sali Kryształowej organizujemy do 220 osób.

Wesele Warszawa – przyjęcia weselne, śluby plenerowe, obiady poślubne Klub Sosnowy sala na weseleWesele Warszawa – przyjęcia weselne, śluby plenerowe, obiady poślubne Klub Sosnowy sala na weseleWesele Warszawa – przyjęcia weselne, śluby plenerowe, obiady poślubne Klub Sosnowy sala na wesele

Elegancki wystrój, duży parkiet taneczny, wspaniały widok na stylowe kryształowe żyrandole oranżerii i ogród – to niezaprzeczalne atuty tego wnętrza.

Sala jest w pełni klimatyzowana, posiada otwierane okna na dwóch przeciwległych ścianach, cztery niezależne wejścia, oraz długą przeszkloną ścianę, dzięki której jest to nie tylko oryginalne, ale i bardzo widne pomieszczenie.

Prostokątny kształt sali pozwala na jej różnorakie aranżacje, a neutralny wystrój jest doskonałym tłem dla wszelkiego rodzaju scenografii zarówno weselnych jak i eventowych. Niezależnie od rodzaju wybranych stołów w sali komfortowo może siedzieć i bawić się 180 osób.

Przed salą bankietową znajduje się przestronne foyer oraz oddzielna palarnia z balkonem.

MNIEJSZE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Sala bankietowa wyposażona jest w nowoczesny system przesuwanych ścian, dzięki czemu możemy ją podzielić na 2, 3 lub nawet 4 sale z niezależnymi wejściami. Wielkość sali dopowujemy do ilości gości oraz Państwa oczekiwań.

W odułach sali o nazwach ABC oraz D, oragnizujemy przyjęcia już od 30 – 35 osób w zależności od charakteru przyjęcia.

Jeśli więc spodobała się Państwu nasza kryształowa sala bankietowa, ale planują Państwo przyjęcie w bardziej kameralnym gronie – spytajcie managerów o możliwość organizacji spotkania z salach ABC lub D.

W każdej z powstałych po podziale sali bankietowej sal znajduje sie niezależny system nagłośnienia, oświetlenia oraz klimatyzacji.

Istnieje możliwość zamówienia specjalnej aranżacji części sali kanapami skórzanymi i klubowymi, na których goście mogą odpocząć po posiłku czy podczas zabawy. W salach proponujemy ustawienie stołów prostokątnych lub okrągłych, a nasi Managerowie służą radami i pomysłami.

 

 

 

 

 

Call Now Button