Restuaracja


Restauracja to bardzo elegancka sala z przeszklonymi ścianami i częścią dachu, dzięki czemu rozciąga się z niej wspaniały widok na otaczającą pałac zieleń. Sala składa się z dwóch połączonych szerokim przejściem pomieszczeń. W pełni przeszklona część główna może zmieścić nawet do 80 osób przy stołach okrągłych lub prostokątnych, w części klubowo-barowej zaś możemy zaaranżować eleganckie bufety, dodatkowy parkiet do tańca lub przygotować specjalne stoły dla najmłodszych gości.

W centralnej części sali głównej znajduje się parkiet oraz bezpośrednie wyjście na nasz ogród. Zmęczeni zabawą goście, mogą stąd wyjść na świeże powietrze, odpocząć przy stołach otaczających leśną altanę lub wybrać się na przechadzkę po sosnowym lesie.

W specjalnej części sali głównej, możemy organizować kameralne przyjęcia zasiadane do 50 osób. Serdecznie polecamy to miejsce na spotkania rodzinne i firmowe oraz uroczyste kolacje.

W części klubowo-barowej najczęściej aranżowane są efektowne bufety pełne wybornych dań. Przykładając ogromną dbałość o szczegóły, dokładamy wszelkich starań, by wyszukane potrawy przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni, mały zawsze odpowiednio elegancką oprawę i nie tylko smakowały, ale i wyglądały wspaniale.

 

W każdą niedzielę w restauracji, w godzinach 12:00-17:00 odbywają się niedzielne brunche pełne przysmaków z najróżniejszych stron świata. To wspaniała okazja by nas odwiedzić, obejrzeć tę i inne nasze sale i spróbować naszej wybornej kuchni.

Zapraszamy serdecznie!

 

Call Now Button