Oranżeria


Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęć, uroczystych kolacji, spotkań rodzinnych i firmowych, w naszej pięknej Oranżerii. Oddalona od pozostałych pomieszczeń, elegancka sala z wysokim sklepieniem, ogromnymi oknami i bujną zielenią – zapewnia poczucie komfortu, relaksu i spokoju. Wysokość, aranżacja i położenie pomieszczenia sprawiają, że wnętrze prezentuje się bardzo efektownie i posiada niezwykłą atmosferę.

 

Bezpośrednie wyjście do ogrodu sprawia, że w sali tej w ciepłych miesiącach możemy wzbogacać menu o elementy grillowe, a formułę przyjęcia połączyć z garden party.

Elegancka, bardzo stylowa i efektowna sala to miejsce często wybierane przez Narzeczonych na ceremonię zaślubin późną jesienią i zimą. Pod wysokim sklepieniem, w otoczeniu zieleni i w świetle kryształowych żyrandoli symboliczne „TAK” powiedziało sobie już kilkadziesiąt par.

W Oranżerii możemy organizować przyjęcia zasiadane do 70 osób za stołami podłużnymi. Jeśli planują Państwo również zabawę taneczną podczas przyjęcia – do dyspozycji Państwa gości oddajemy oddzieloną jedynie przeszkloną ścianą salę z drewnianym parkietem.

Call Now Button