Restauracja


Restauracja Klub Sosnowy to miejsce stworzone z myślą o osobach, ceniących dobry smak, wysoki standard obsługi i piękne otoczenie. W naszej karcie menu znajdą Państwo zarówno dania kuchni polskiej zaprezentowane w nowoczesnej odsłonie, jak również przysmaki Szefa Kuchni inspirowane smakami z rozmaitych zakątków świata.

Restauracja mieści się w nowocześnie urządzonej, przeszklonej sali z pięknym widokiem na sosnowy las i zieleń. Spokój, cisza, pyszne dania oraz niezwykły klimat – to tylko niektóre z powodów dla których warto ją odwiedzić.

Zapraszamy serdecznie 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do ostatniego gościa.

Zapraszamy do zapoznania się z menu naszej restauracji: KARTA MENU.

***Od poniedziałku do soboty zapraszamy na lunch***

W porze lunchowej zapraszamy na znakomite dania z menu dnia. Codziennie Szef Kuchni przygotowuje specjalne menu z promocyjnymi cenami znakomitych sezonowych dań i deserów.

Co niedzielę, w godz. 12-17 serdecznie zapraszamy całe rodziny na wspólne ucztowanie. Podczas niedzielnego brunchu mogą Państwo skosztować przysmaków inspirowanych kuchniami regionalnymi lub też międzynarodowymi. Wyszukane smaki przeplatają się z tradycyjnymi rarytasami, tak by każdy z naszych gości znalazł w bogatych bufetach swoje ulubione dania. Więcej o niedzielnych brunchach mogą Państwo przeczytać na stronie: KLIKNIJ 

Rezerwacja stolików pod nr: 22 379 31 00 lub 502 707 707

 

Call Now Button