Restauracja


Restauracja Klub Sosnowy to miejsce stworzone z myślą o osobach, ceniących dobry smak , wysoki standard obsługi i piękne otoczenie. W naszej karcie menu znajdą Państwo zarówno dania kuchni polskiej zaprezentowane w nowoczesnej odsłonie, jak również przysmaki Szefa Kuchni inspirowane  smakami z rozmaitych zakątków świata. Nie brakuje też propozycji dnia oraz karty sezonowej.  Wyborne dania uzupełnia propozycja starannie dobranych trunków.

Restauracja mieści się w nowocześnie urządzonej, przeszklonej sali z piękny widokiem na sosnowy las i zieleń. Spokój, cisza, pyszne dania oraz niezwykły klimat to tylko niektóre z powodów dla których warto ją odwiedzić.

Zapraszamy serdecznie 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do ostatniego gościa.

Zapraszamy do zapoznania sie z menu naszej restauracji: KARTA MENU>>

Oraz z kartą win: KARTA WIN>>

 

***Od poniedziałku do soboty zapraszamy również na lunche ze znakomitym menu specjalnym***

W porze lunchowej zapraszamy serdecznie na znakomite dania z menu dnia. Codziennie Szef Kuchni przygotowuje specjalne menu z promocyjnymi cenami znakomitych sezonowych dań i deserów.

Co niedzielę, w godz. 12-17 serdecznie zapraszamy całe rodziny na wspólne ucztowanie. Na niedzielnych bruchach mogą Państwo skosztować przysmaków inspirowanych kuchniami regionalnymi lub też międzynarodowymi. Wyszukane smaki przeplatają się z tradycyjnymi rarytasami, tak by każdy z naszych gości znalazł w bogatych bufetach swoje ulubione dania. Więcej o niedzielnych brunchach mogą Państwo przeczytać na stronie: KLIKNIJ >>

Rezerwacja stolików pod nr: 22 379 31 00 lub 502 707 707