Za przeszklonymi ścianami, będącymi niczym okno na świat, mieści się wykwintna restauracja Klub Sosnowy, która nazywana jest również Ogrodem Zimowym. Zachwyca ona przestronnym i nowoczesnym wnętrzem, jak również widokiem na teren Klubu.

Godziny otwarcia: pon-niedz od godz. 12:00 - do ostatniego Gościa

Klubowa Restauracja to miejsce stworzone z myślą o osobach, ceniących dobry smak i najwyższy standard obsługi. Nasi Goście mogą tutaj zrealizować swoje kulinarne fantazje, kosztując tradycyjnych dań polskiej kuchni zaprezentowanych w nowoczesnej odsłonie, jak również przysmaków z najodleglejszych zakątków świata.

Restauracja Klub Sosnowy
Restauracja Klub Sosnowy

Tradycyjna kuchnia polska w nowoczesnych interpretacjach naszego Szefa Kuchni, kuchnia włoska, potrawy orientalne, wyborne sałatki oraz doskonałe desery z całą pewnością zaspokoją oczekiwania nawet największych smakoszy. Menu restauracji uzupełniają różnego rodzaju alkohole, począwszy od smacznych domowych win i nalewek, aż po wyszukane trunki z całego świata.

Co niedzielę, w godz. 12-17 serdecznie zapraszamy całe rodziny na wspólne ucztowanie. Na niedzielnych bruchach mogą Państwo skosztować przysmaków inspirowanych kuchniami regionalnymi lub też międzynarodowymi. Wyszukane smaki przeplatają się z tradycyjnymi rarytasami, tak by każdy z naszych gości znalazł w bogatych bufetach swoje ulubione dania. Więcej o niedzielnych brunchach mogą Państwo przeczytać na stronie: KLIKNIJ >>

 

Rezerwacja stolików pod nr 22 379 31 00 lub 502 707 711

Restauracja Klub Sosnowy
Restauracja Klub Sosnowy