Przyjęcia okolicznościowe


Przyjęcia okolicznościowe

 

Przyjęcie urodzinowe, rocznica ślubu czy imieninowe spotkanie to uroczystości podczas których chcemy cieszyć się obecnością gości i dobrze bawić – dlatego też warto oddać ich organizację w nasze ręce. Zadbamy o wyjątkowy nastrój, pyszną kuchnię i profesjonalną i miłą obsługę, a Państwo będą mogli spokojnie przyjemnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, dysponujemy zarówno kameralnymi salami typu VIP ROOM na przyjęcia w gronie kilkunastu do 30 osób, eleganckimi salami restauracyjnymi na przyjęcia do 80 osób oraz salą bankietową i pergolą na wydarzenia w gronie do 180 osób.

Nasi managerowie przygotują oferty skrojone na miarę Państwa oczekiwań, pomogą w komponowaniu menu,  doborze podwykonawców  i zadbają o perfekcyjną realizację imprezy okolicznościowej.

Niezależnie od tego czy planują Państwo urodzinki pociechy, urodzinowe przyjęcie czy rocznicowy bankiet – mamy doskonałe warunki do wszelkich realizacji i służymy pomocą zapraszając serdecznie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegółową ofertę: Dział Sprzedaży

 

Call Now Button