Obiady Poślubne


Obiady poślubne to bardzo popularna w ostatnich latach forma zwieńczenia ceremonii zaślubin. Eleganckie przyjęcie w pięknych wnętrzach z wybornym serwowanym menu i delikatną oprawą to marzenie wielu Narzeczonych, które my z przyjemnością pomożemy zrealizować.

Obiady poślubne to najczęściej rozpoczynające się we wczesnopopołudniowych godzinach przyjęcia dla około 40 -60 osób – wydarzenia te organizujemy w naszych dwóch przeszklonych salach z romantycznym widokiem na ogród: Ogrodzie Zimowym oraz Oranżerii. W obydwu salach możemy przygotować miejsca siedzące dla ponad 80 osób, a jeśli zdecydują się Państwo na zaproponowanie gościom zabawy tanecznej – w obydwu znajdują się wygodne drewniane parkiety.

Menu na przyjęcie poślubne komponujemy wedle życzenia Młodej Pary – w naszej ofercie znajdą Państwo wiele wyśmienitych propozycji, od dań tradycyjnej kuchni polskiej po inspirowane smakami świata rarytasy. Uwielbiamy kulinarne wyzwania i w swym portfolio mamy wiele niestandardowych realizacji. Jeśli więc mają Państwo jakiekolwiek życzenia – z chęcią je zrealizujemy.

Wybierając na przyjęcie salę Oranżeria mają Państwo do dyspozycji bezpośrednie wyjście do ogrodu – otwiera to wiele dodatkowych możliwości nie tylko w zakresie atrakcji dla gości, ale również wzbogacenia  menu o dania z grilla czy mocno aromatyczne stacje live cookig. Garden party z piękną salą na wypadek złej pogody – czy można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie do przesyłania zapytań.