Obiady Poślubne


Obiady poślubne to bardzo popularna w ostatnich latach forma zwieńczenia ceremonii zaślubin. Eleganckie przyjęcie w pięknych wnętrzach z wybornym serwowanym menu i delikatną oprawą to marzenie wielu Narzeczonych, które my z przyjemnością pomożemy zrealizować.

Obiady weselne to najczęściej rozpoczynające się we wczesnopopołudniowych godzinach przyjęcia dla około 40-60 osób – wydarzenia te organizujemy w naszych dwóch przeszklonych salach z romantycznym widokiem na ogród: Restauracji oraz Oranżerii. W obydwu salach możemy przygotować miejsca siedzące dla ponad 80 osób, a jeśli zdecydują się Państwo na zaproponowanie gościom zabawy tanecznej – w obydwu znajdują się wygodne drewniane parkiety.


SPECJALNA OFERTA NA ŚLUBY I PRZYJĘCIA WESELNE W PIĄTKI

 Dla gości weselnych oferujemy atrakcyjne noclegów!

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.


Menu na przyjęcie poślubne komponujemy wedle życzenia Młodej Pary – w naszej ofercie znajdą Państwo wiele wyśmienitych propozycji, od dań tradycyjnej kuchni polskiej po inspirowane smakami świata rarytasy. Uwielbiamy kulinarne wyzwania i w swym portfolio mamy wiele niestandardowych realizacji.

Wybierając na przyjęcie Oranżerię, mają Państwo do dyspozycji bezpośrednie wyjście do ogrodu – otwiera to wiele dodatkowych możliwości nie tylko w zakresie atrakcji dla gości, ale również wzbogacenia  menu o dania z grilla czy mocno aromatyczne stacje live cooking. Garden party z piękną salą na wypadek złej pogody – czy można chcieć więcej?

Do Państwa dyspozycji oddajemy także 52 komfortowe pokoje. Goście hotelu poza pysznym śniadaniem w cenie pokoju mogą korzystać części SPA – basenu, saun, łaźni i jacuzzi. W każdym pokoju jest dostępny telewizor SMART TV 43” lub 49” i bezpłatne łącze internetowe.

Dla gości weselnych oferujemy specjalne ceny noclegów!

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży.

Call Now Button