Imprezy świąteczne


Położony na rozległej zalesionej posiadłości pełen uroku pałac z doskonałą restauracją i nowo otwartym hotelem jest idealną scenerią dla świątecznych spotkań. Zapach sosnowego lasu, skrzący w kominku ogień, cisza, spokój i niezwykły klimat tego miejsca sprawią, że tegoroczne spotkanie zapamiętają Państwo na długie lata.

Eleganckie wnętrza, wspaniała kuchnia, doskonała obsługa, komfortowe pokoje hotelowe oraz bogaty wachlarz usług dodatkowych – gwarantują, iż spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających gości. Pałac zlokalizowany jest w sercu warszawskiego Wawra, a od centrum Warszawy dzieli go zaledwie 15 minut drogi samochodem.

Na spotkania świąteczne w 2019 roku Szef Kuchni Restauracji Klub Sosnowy przygotował 4 wyborne propozycje pakietów menu w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły pakietów prezentujemy w załączniku, zaś na kolejnych stronach znajdą Państwo opis naszych sal oraz proponowanych atrakcji dodatkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Niezależnie od tego, czy planują Państwo kameralną kolację czy wystawny bankiet – w naszym pałacu znajdziemy idealną lokalizację dla planowanego przyjęcia. Do Państwa dyspozycji oddajemy następujące sale:

PRZYJĘCIA W KAMERALNYM GRONIE (DO 40 OSÓB)

Spotkania w mniejszym gronie polecamy nasze VIP ROOMY mogące pomieścić od 8 do 20 osób lub sale wynikające z podziału Kryształowej Sali Bankietowej – idealne dla grup 20-40 osób.

KOLACJE ŚWIĄTECZNE oraz CHRISTMAS PARTY (40-80 OSÓB)

Jeśli organizują Państwo spotkanie w większym gronie (40-80 osób) polecamy serdecznie klimatyczny Ogród Zimowy lub stylową Oranżerię. Obydwie te sale oczarują Państwa niewątpliwym urokiem, a jeśli podczas kolacji zaplanowana jest również zabawa taneczna – obie dysponują parkietami w bezpośrednim sąsiedztwie części restauracyjnej.

BANKIETY ORAZ EVENTY ŚWIĄTECZNE (80-220 OSÓB)

W naszej Kryształowej Sali Bankietowej posiadamy idealne warunki do organizacji zarówno eleganckich bankietów jak również pełnych atrakcji eventów wieczornych. Stylowy wystrój podkreśli wyjątkowy charakter spotkania, a na przestronnym parkiecie mogą Państwo bawić się wraz z gośćmi do samego rana.


WYSTRÓJ I DEKORACJE

Niezależnie od wybranej sali czy liczebności Państwa grupy, zapewniamy, iż zadbamy o elegancki wystrój i odpowiedni, świąteczny nastrój. W ramach usługi zapewniamy:

Każdą z sal możemy zaaranżować we wskazany przez Państwa sposób, we współpracy z partnerskimi firmami dekoratorskimi, które dla naszych klientów przygotowały bardzo atrakcyjne  świąteczne rabaty.

NOWY ELEGANCKI HOTEL (52 pokoje)

Na terenie Klubu Sosnowego znajdą Państwo również otwarty w listopadzie 2019 hotel oferujący eleganckie pokoje o wysokim standardzie wykończenia. Baza noclegowa Klubu Sosnowego obejmuje 52 pokoje, a nocujący w nich Goście poza pysznym śniadaniem i bezpłatny parkingiem w cenie pokoju mogą korzystać części SPA – basenu, saun, łaźni i jacuzzi. Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy ekskluzywne apartamenty oraz pokoje typu Deluxe.

ATRAKCJE DODATKOWE

Podstawą udanego eventu, poza wybornym menu jest ciekawy program i właściwe zaplanowanie wieczoru. Nasi managerowie z przyjemnością doradzą Państwu w tym zakresie i pomogą dobrać atrakcje odpowiadające zarówno Państwa oczekiwaniom jak i budżetowi.

OPRAWA MUZYCZNA I ARTYSTYCZNA

Służymy szeroką ofertą rozmaitych muzyków, zespołów i DJ’ów, jak również konferansjerów, formacji tanecznych i firm oświetleniowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu oprawę  w postaci od kameralnego koncertu czy imprezy tanecznej, po wystawną galę.


IMPREZY Z MIKOŁAJEM

Święty Mikołaj jest mile widzianym gościem na każdej świątecznej imprezie. Dla dorosłych przygotuje niebanalne konkursy i rozda upominki od firmy lub nagrody za podsumowanie mijającego roku, dla dzieci zaś będzie tym, który wysłucha ich życzeń, odsypie podarkami i wystąpi specjalnie dla nich w wyjątkowym przedstawieniu lub zaprosi na mikołajkowy bal. A jeśli rodzice pozwolą – Mikołaj zabierze je do swojej fabryki, gdzie wraz z elfami zgotuje im mnóstwo atrakcji.

WARSZTATY KREATYWNE

To idealna formuła zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Podczas zajęć profesjonalne florystki wraz z uczestnikami przygotowują dekoracje na świąteczne stoły i choinki. Samodzielnie przygotowane akcenty mogą posłużyć jako elementy wystroju sali podczas kolacji, a

przystrojoną wykonanymi ozdobami choinkę – przywieziemy do siedziby firmy.

ANIMACJE INTEGRACYJNE

A co powiedzą Państwo na „Rzut to wora”, „Wyścig świątecznych skarpet” lub „Mikołajowe mikstury” ? Pod tymi nazwami kryją się pełne dobrej zabawy animacje dla dorosłych, którzy przy okazji beztroskiej integracji będą mogli poczuć magię świątecznej beztroski.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.