Bankiety i Gale


BANKIETY I GALE

Organizujesz jubileuszową galę albo elegancki bankiet?

Szukacie Państwo oryginalnego miejsca z dużym potencjałem organizacyjnym położonego w niedużej odległości od centrum Warszawy, a jednocześnie gwarantującego elegancki i kameralny klimat? Zapraszamy do Klubu Sosnowego! We wnętrzach klasycystycznego pałacu zorganizujemy dla Państwa idealną galę, bankiet czy bal okolicznościowy.

Klub Sosnowy wraz z otaczającym go terenem zapewnia wspaniałe warunki do organizacji rozmaitych wydarzeń i zapewnia bardzo szeroki zakres możliwości:

 

INSPIRUJĄCE POMYSŁY NA IMPREZY

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji rozmaitych wydarzeń oraz bazę sprawdzonych podwykonawców, dzięki czemu nie ma dla nas zleceń niemożliwych do realizacji. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo

To tylko niektóre z naszych pomysłów na imprezy firmowe, bankiety i gale. Z przyjemnością zajmiemy się kompleksową organizacją dowolnej imprezy i zapewniamy, iż będą się Państwo doskonale bawić.

NOWY ELEGANCKI HOTEL 52 pokoje

Na terenie Klubu Sosnowego znajdą Państwo nowy hotel oferujący eleganckie pokoje o wysokim standardzie wykończenia. Baza noclegowa Klubu Sosnowego obejmuje 52 pokoje, a nocujący w nich Goście poza pysznym śniadaniem i bezpłatny parkingiem w cenie pokoju mogą korzystać części SPA – basenu, saun, łaźni i jacuzzi. Dla najbardziej wymagających gości przygotowaliśmy ekskluzywne apartamenty oraz pokoje typu Deluxe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegółową ofertę: Dział Sprzedaży

Call Now Button