Aktualności


Wymarzone miejsce na wesele

Jeśli marzycie Państwo o przyjęciu weselnym w pałacowej atmosferze, w spokojnym, pełnym uroku i romantyzmu miejscu – Klub Sosnowy jest idealną odpowiedzią na Państwa poszukiwania. Klasycystyczny pałac położony na terenie leśnej posiadłości to wymarzone miejsce na każde przyjęcie wesele.

Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości, wsłuchując się w Państwa sugestie i wyobrażenia dotyczące tej niepowtarzalnej chwili, tak by na długo zapadło w pamięci Pary Młodej oraz  gości weselnych. Organizujemy śluby w plenerze i wesela plenerowe.

Eleganckie sale, stylowa pergola w ogrodzie, przeszklona oranżeria, wszechobecna zieleń, doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa oraz szeroka baza firm partnerskich – pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Szczegółowe opisy wszystkich sal weselnych znajdą Państwo na stronie SALE I VIP ROOMY

 


SPECJALNA OFERTA NA ŚLUBY I WESELA W PIĄTKI

 Dla gości weselnych oferujemy atrakcyjne noclegów!

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.


 

W ramach kompleksowej organizacji wesela, zapewniamy Państwu szereg usług zarówno naszych, jak i naszych sprawdzonych podwykonawców, dzięki czemu zlecając nam organizację tego wyjątkowego dnia – mogą Państwo przekazać nam swoje życzenia związane z przyjęciem, dekoracjami i atrakcjami, a my polecimy osoby, które zrealizują Państwa marzenia na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdą Państwo zdjęcia wspaniałych wesel, które mieliśmy przyjemność organizować.

Klub Sosnowy znany jest z wybornej kuchni pełnej wspaniałych dań, o których jakość dba nasz Szef Kuchni. Nasza oferta menu weselnego została tak skonstruowana, aby dać Państwu możliwość wyboru dań, wymiany wybranych pozycji na inne lub rozbudowania oferty o szereg usług dodatkowych.
W cenie przyjęcia weselnego otrzymują Państwo nie tylko wyborne menu i wynajęcie jednej z naszych pięknych sal bankietowych, na cały czas trwania przyjęcia, ale również szereg usług i udogodnień.
e

Jeśli planują Państwo mniej huczne przyjęcie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji OBIADÓW POŚLUBNYCH

 

W całym procesie planowania przyjęcia, zapewniamy Państwu opiekę jednego z naszych profesjonalnych managerów, który przygotuje dla Państwa szczegółową ofertę, przedstawi wszystkie możliwości, zaprezentuje propozycje firm partnerskich i pomoże dopiąć wszystkie szczegóły, służąc fachową radą opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Podczas samego przyjęcia od pierwszych chwil do momentu opuszczenia sali przez ostatnich gości Państwa dyspozycji będzie manager – koordynator weselny, który zadba, by wszystko przebiegło wedle ustaleń, a Państwo mogli spokojnie cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także 52 komfortowe pokoje. Goście hotelu poza pysznym śniadaniem w cenie pokoju mogą korzystać części SPA – basenu, saun, łaźni i jacuzzi.

 

Dla gości weselnych oferujemy specjalne ceny noclegów!

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży.

   
Call Now Button