Aktualności


Otwarcie hotelu i restauracji już 22 maja!

Z ogromną radością i przyjemnością ogłaszamy tę informację – już w piątek, 22 maja otwieramy hotel i restaurację!

Bezpieczeństwo

Dla zachowania bezpieczeństwa oraz panujących zasad, ograniczyliśmy liczbę miejsc, nasza obsługa pracuje w maseczkach i rękawiczkach, zapewniamy środki dezynfekujące dla gości i regularnie dezynfekujemy powierzchnie wspólne.

Nowe menu

Przygotowaliśmy nowe menu pełne sezonowych smaków. Będzie kolorowo, lekko i smacznie. Zapraszamy na krem ze szparagów z blanszowanym młodym szpinakiem, tuńczyka na grillowanych szparagach z pikantnym sosem sezamowym, dorsza bałtyckiego z pieczoną kalarepą, a na deser – beza z owocami.

Dla naszych gości przygotowaliśmy dodatkowe stoliki w ogrodzie. Zapraszamy na obiad z widokiem na las!

Restauracja jest czynna od wtorku do niedzieli, w godz. 13:00-20:00.

Rezerwacja stolika

Hotel

Do dyspozycji gości oddajemy nowe pokoje i apartamenty. Otoczenie sosnowego lasu sprawia, że to idealne miejscem do relaksu. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo: nasza obsługa pracuje w maseczkach i rękawiczkach, zapewniamy środki dezynfekujące dla gości, regularnie dezynfekujemy powierzchnie wspólne. Ograniczyliśmy rutynowe sprzątanie pokoi, które odbywa się jedynie na życzenie klienta. Zachęcamy gości do regularnego mycia rąk zgodnie z instrukcjami dostępnymi w łazienkach. Regularnie dezynfekujemy ladę recepcyjną i zużyte karty do pokoi. Podczas sprzątania pokoi dodatkowo dezynfekujemy takie powierzchnie jak pilot do telewizora, słuchawka telefonu, klamki, włączniki światła) i łazienki oraz gruntownie wietrzymy pokój.

Basen, jacuzzi, sauny i łaźnie są zamknięte.

Zachęcamy za to do skorzystania z oferty masaży i zabiegów salonu Beauty and Harmony

Zarezerwuj pokój

Skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą cenę.

Do zobaczenia w Klubie Sosnowym!

Call Now Button