Aktualności


Niedzielne brunche z atrakcjami dla dzieci

Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej restauracji – co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami na interpretacje tradycyjnych dań, jak również proponuje spotkanie ze smakami znanymi Państwu z domowej kuchni. Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że jest to bardzo lubiana formuła dla spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Pyszne potrawy, szeroki wybór zimnych przystawek, soczyste owoce, pyszne ciasta domowe oraz specjalny bufet dla najmłodszych – czekają na Państwa w Restauracji Klub Sosnowy w każdą niedzielę w godzinach 12:00-17:00.
.
    
.

Dla pociech wszystkich gości naszej restauracji organizujemy moc bezpłatnych atrakcji dla dzieci. Na przestronnej łące – przygotowujemy plac zabaw: dużą dmuchaną zjeżdżalnię, dmuchaniec do skakania, basen z piłeczkami, zabawki oraz zabawy sportowe i mnóstwo radości – pod okiem przemiłych animatorek. W chłodnych miesiącach atrakcje dla dzieci organizowane są w specjalnej sali zabaw na II piętrze.


W RAMACH BRUNCHU ZAPEWNIAMY:

Bogaty wybór wyśmienitych potraw podanych w formie dostępnych przez cały czas bufetów: zimnego, gorącego oraz deserowego

Dania wegetariańskie oraz bufet dla dzieci

Potrawy z produktów ekologicznych

Woda i soki owocowe w dzbanach

Kawa i wybór herbat – dostępne w bufecie

Pokój dla matki z dzieckiem

Dmuchańce w specjalnej sali lub na placu zabaw

Animacje i opiekunka dla dzieci

Bezpłatny parking

CENY BRUNCHU:

Dorośli: 124 zł/os bez alkoholu

Dzieci: do 6 lat gratis, od 6 do 12 lat 62 zł/dziecko.

Pakiet alkoholowy: wino białe, wino czerwone, wino musujące – 29 zł/osoba

*Przy grupach liczących 10 osób i więcej, pobieramy opłatę serwisową w wysokości 10 % od rachunku.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ REZERWACJE: tel.: + 48 22 379 31 00 oraz + 48 502 707 707

 

Niedzielny brunch to doskonała okazja do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych i towarzyskich. Wygodny i lubiany sposób podania dań, w formie szwedzkiego bufetu, sprawia, że każdy Gość będzie mógł poszukiwać swoich ulubionych smaków, degustując liczne propozycje naszego Szefa Kuchni. Jeśli chcą Państwo zorganizować przyjęcie okolicznościowe – zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.
Call Now Button