Aktualności


Eventy z wyjątkową oprawą muzyczną

Nic tak nie dopełnia całości spotkania jak doskonała muzyka, nie tylko tworząca tło dla wydarzenia, ale określająca jego charakter i nadająca ton. Naszą nową ofertę opieramy na współpracy ze wspaniałymi artystami, którzy dołożą wszelkich starań, by ich występ podczas Państwa imprezy, pozostał na długo w pamięci wszystkich gości.

STYLOWE BANKIETY POD PERGOLĄ

Rozbrzmiewające pod elegancką pergolą jazz, blues lub muzyka klasyczna w wykonaniu doskonałych artystów, podkreślą wykwintny charakter spotkania, stworzą wyjątkowy klimat oraz sprawią, iż Państwa spotkanie będzie inne niż wszystkie.

O wyszukane smaki, które podkreślą wyjątkowy charakter wieczoru, zadba osobiście nasz Szef Kuchni

Nic tak nie komponuje się z wysmakowanymi dźwiękami, jak wino, whisky i cygara, dlatego też serdecznie polecamy naszą ofertę degustacji tych wyśmienitych produktów, podczas eventów pod pergolą.

BIESIADY I GRILLE Z MUZYKĄ NA ŻYWO

Podczas wspólnego grillowania, ogniska czy pikniku muzyka na żywo jest doskonałym elementem łączącym całość wydarzenia. Wspólne śpiewy, tańce, słuchanie i nucenie przebojów znanych z czasów młodości to mile przyjmowany przez gości element imprez na świeżym powietrzu. Posiadamy szeroką bazę doskonałych cover bandów, zespołów ludowych, biesiadnych oraz gwiazd estrady. Oprawę muzyczną zawsze dopasowujemy do charakteru wydarzenia oraz budżetu zleceniodawcy.

KLIMATYCZNE WIECZORY W KLUBOWEJ RESTAURACJI

Kameralne oświetlenie, piękny widok na ogród, wyborne dania i trunki, a do tego wszechobecny blues lub swing – to nasz pomysł na klubowy wieczór integracyjny. Urocze hostessy częstować Państwa będą znakomitymi alkoholami, a animatorzy zadbają byście mogli się zrelaksować i spędzić niezapomniany wieczór doskonale się bawiąc.

BALE, BANKIETY, IMPREZY TEMATYCZNE

Nasza kryształowa sala bankietowa to wspaniałe miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy tematyczne, bale oraz bankiety. W zależności od naszej i Państwa fantazji, możmy odmienić jej wygląd i z dbałością o każdy szczegół zabrać Państwa w muzyczną i kulinarną podróż w „Lata 20-te, lata 30-te” „Szalone lata 70-te” „Powrót do przeszłości” lub wystylizować ją na eleganckie kasyno, bajkowoą salę balową lub salę widowiskową.

Przestronny parkiet jest idealnym miejscem do organizacji pokazów tańca połączonych z mini kursem, koncertów oraz rozmaitych wsytępów artystów.

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego pomysłu na spotkanie firmowe – koniecznie przyślijcie do nas zapytanie, a zespół profesjonalnych managerów, przygotuje ofertę skrojoną na miarę Państwa oczekiwań.

Monika Rutkowska, e-mail:  m.rutkowska@klubsosnowy.pl tel.: 502 707 710

Agnieszka Kowalczyk, e-mail:  a.kowalczyk@klubsosnowy.pl, tel.: 502 707 687

Ludwika Grzejdakl.grzejdak@klubsosnowy.pl , tel.: 664 902 661

Call Now Button