Przyjęcia i biesiady w naszym ogrodzie Powrót

Eleganckie przyjęcie pod stylową pergolą,klimatyczna impreza grillowa pod leśną altaną,  piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci i dorosłych, a może dyskoteka na świeżym powietrzu z wybornym menu i doskonałymi trunkami? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z możliwościami organizacji rozmaitych wydarzeń w naszym pięknym ogrodzie.

Do Państwa dyspozycji są : elegancka zadaszona pergola, leśna altana grillowa oraz rozległa łąka piknikowa z widokiem na sosnowy las.

Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, piknikiPrzyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, piknikiPrzyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki

ZADASZONA PERGOLA


To idealne miejsce na  bankiet, plenerową konferencję, imprezę taneczną czy pokaz mody. Nie bez powodu pergola jest jednym z ulubionych miejsc par organizujących u nas przyjęcia wselne.

Na powierzchni prawie 400 metrów kwadratowych możemy zorganizować przyjęcia zasiadane nawet dla 240 osób.

Pergolę zdobią draperie z neutralnej, białej tkaniny,co pozwala na rozmaite aranżacje.

Zadaszenie zapewnia ochronę przed opadami, a wyjątkowa lokalizacja, gwarantuje wspaniały widok i niepowtarzalny klimat plenerowego przyjęcia.

Przy pergoli rozpościera się piękna łąka, a bezpośrednio naprzeciw możemy podziwiać romantycznyw widok na las.

Łąkę często  udostępniamy Młodym Parom na ceremonię żaślubin lub strefę wypoczynku. Można na niej zaaranżowac również atrakcje dla najmłodszych gości lub stacje grillowe czy live cooking.

Podczas eventów firmowych organizujemy na niej atrakcje sportowe, animacje, aranżujemy estrady lub zapewniamy dodatkowe miejsca dla gości. Możliwości jest bez liku - nasz profesjonalny Dział Sprzedaży służy pomocą i inspiracjami. 

Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki
Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki
Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki
Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki

Podczas spotkań rodzinnych i firmowych z udziałem dzieci, na przeciwległej łące możemy zaaranżować plac zabaw dla najmłodszych z dmuchanymi zamkami, boiskiem do piłki nożnej, stołami do ping-ponga oraz animacjami i konkursami.

LEŚNA ALTANA GRILLOWA

W niedalekim sąsiedztwie restauracji, wśród pięknych wysokich sosen, znajduje się klimatyczna altana grillowa otoczona stołami i parasolami piknikowymi.

Wyborne dania z grilla, zimne piwo, starannie dobrane wina i odpowiednia oprawa muzyczna - to gwarancja udanej imprezy, podczas której odpoczną Państwo od miejskiego zgiełku i codzienności.

Altana posiada drewnianą podłogę, która może służyć jako parkiet podczas imprez tanecznych.

To idealne miejsce na spotkania o mniej formalnym charakterze, w gronie do 100 osób.

Altana znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie mini placu zabaw dla dzieci i na przeciwko łąki piknikowej.

Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, piknikiPrzyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki
Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, piknikiPrzyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki

INNE MOŻLIWOŚCI

Bezpośrednie wyjście na ogród posiada pełna uroku, elegancka sala zwana oranżerią. Pełne zieleni wysokie pomieszczenie z pięknymi kryształowymi żyrandolami to idealne miejsce na uroczyste spotkania i przyjęcia, które wspaniale można połączyć z bufetem grillowym na przyległej łące

Tuż przy oranżerii znajduje się kameralna altana, liczne stoliki oraz rozległy teren zielony, dający niezliczone możliwości zastosowania i tym samym uatrakcyjnienia przyjęcia.

Zdjęcie obok pokazuje fragment drogi wjazdowej na teren Klubu Sosnowego - wszechobecna zieleń, cisza i spokój, witają Państwa od samych bram i zapewniają wspaniały wypoczynek w naszych progach.

Zachecamy do przesyłania zapytań o przyjęcia i eventy w naszym ogrodzine - nasz zespół profesjonalnych i doświadczonych managerów, jest do Państwa dyspozycji:

Monika Rutkowska, e-mail:  m.rutkowska@klubsosnowy.pl tel.: 502 707 710

Agnieszka Kowalczyk, e-mail:  a.kowalczyk@klubsosnowy.pl, tel.: 502 707 687

Ludwika Grzejdak: l.grzejdak@klubsosnowy.pl , tel.: 664 902 661

Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki
Przyjęcia w ogrodzie, biesiady grillowe, pikniki

Fot. Klub Sosnowy i Maciej Mietus

Powrót