Aktualności


Brunche Świąteczne - 25 i 26.12.2018

Gorąco zapraszamy na pyszne, pełne tradycyjnych aromatów, wspaniałych dań i atrakcji dla dzieci Brunche z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które w naszej Restauracji organizujemy 25 i 26 grudnia 2018 w godzinach 12:00 - 17:00. W elegancki salach w świątecznej odsłonie przygotowujemy jak co roku bogato zastawione wykwintnymi daniami bufety, na których znajdą Państwo szeroki wybór zimnych przystawek, dań gorących oraz znakomitych deserów.
Czytaj więcej

Bal Andrzejkowy 24.11.2018

Bal Andrzejkowy w Klubie Sosnowym to już tradycyjna impreza, która co roku cieszy się Państwa niezmiennym zainteresowaniem. Wspaniała zabawa, szeroki wybór znakomitych dań, piękny wystrój eleganckich sal oraz moc atrakcji to cechy rozpoznawcze organizowanych przez nas balów. W tym roku Bal Andrzejkowy organizujemy 24 listopada - gorąco Państwa zapraszamy i zachęcamy do dokonywania rezerwacji.
Czytaj więcej

Przyjęcia z okazji I komunii

Jeśli szukają Państwo pięknego miejsca na przyjęcie komunijne Państwa dzieci, miejsca z doskonałą kuchnią, przestronnym ogrodem i licznymi atrakcjami - Klub Sosnowy idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.
Czytaj więcej

Niedzielne brunche z atrakcjami dla dzieci

2018-06-15

Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami.
Czytaj więcej

Zorganizuj konferencję w Klubie Sosnowym

Bogaty pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie obejmuje całodzienną konferencję z przerwą kawową i lunchem w pięknym, otoczonym sosnami pałacu.
Czytaj więcej

Obiekt przyjazny środowisku - jesteśmy ECO FRIENDLY

2018-03-03

W Klubie Sosnowym dbamy nie tylko o dobro i zdrowie naszych gości, ale również o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej

Zapraszamy na znakomite fondue w dwóch pysznych odsłonach

2018-04-01

Czytaj więcej

Pomysły na letnią integrację

Firmowe grill party w pięknym otoczeniu. Szukasz miejsca na relaks po pracy w gronie znajomych lub współpracowników?
Czytaj więcej