Aktualności


Sylwester we włoskim stylu - Bal Viva Italia

Bal Viva Italia to najlepszy Bal Sylwestrowy z włoskim szykiem znakomitymi daniami, efektowną scenografią i oczywiście doskonałą zabawą na parkiecie przy największych tanecznych przebojach wszech czasów! Specjalnie dla Państwa szykujemy pełne wykwintnych dań menu, w którym nie zabraknie najwspanialszych smaków kuchni włoskiej, europejskiej i polskiej. W pałacowych barach czekało będzie na Gości schłodzone prosecco, wybór win oraz wódek - wszystkie te alkohole dostępne będą bez limitu w ramach open baru.
Czytaj więcej

Brunche Świąteczne - 25 i 26.12.2018

Gorąco zapraszamy na pyszne, pełne tradycyjnych aromatów, wspaniałych dań i atrakcji dla dzieci Brunche z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które w naszej Restauracji organizujemy 25 i 26 grudnia 2018 w godzinach 12:00 - 17:00. W eleganckich salach w świątecznej odsłonie przygotowujemy jak co roku bogato zastawione wykwintnymi daniami bufety, na których znajdą Państwo szeroki wybór zimnych przystawek, dań gorących oraz znakomitych deserów.
Czytaj więcej

Przyjęcia z okazji I komunii

Jeśli szukają Państwo pięknego miejsca na przyjęcie komunijne Państwa dzieci, miejsca z doskonałą kuchnią, przestronnym ogrodem i licznymi atrakcjami - Klub Sosnowy idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.
Czytaj więcej

Niedzielne brunche z atrakcjami dla dzieci

2018-06-15

Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami.
Czytaj więcej

Zorganizuj konferencję w Klubie Sosnowym

Bogaty pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie obejmuje całodzienną konferencję z przerwą kawową i lunchem w pięknym, otoczonym sosnami pałacu.
Czytaj więcej

Obiekt przyjazny środowisku - jesteśmy ECO FRIENDLY

2018-03-03

W Klubie Sosnowym dbamy nie tylko o dobro i zdrowie naszych gości, ale również o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej

Zapraszamy na znakomite fondue w dwóch pysznych odsłonach

2018-04-01

Czytaj więcej

Pomysły na letnią integrację

Firmowe grill party w pięknym otoczeniu. Szukasz miejsca na relaks po pracy w gronie znajomych lub współpracowników?
Czytaj więcej